هزینه تهیه نقشه تفکیک آپارتمان در تهران

هزینه تهیه نقشه تفکیک آپارتمان در تهران

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

معامله واحد های آپارتمانی قبل و بعد از پایان ساخت آپارتمان قابل انجام است. در نتیجه در صورتی که قصد انجام پیش فروش واحد های آپارتمانی را دارید. برای بالابردن اطمینان معامله لازم است نقشه تفکیک آپارتمان تهیه شود. تهیه نقشه تفکیک آپارتمان در تهران را میتوان به کارشناس رسمی دادگستری که متخصص میباشد سپرد. تا در نتیجه مساحت و متراژ دقیق هر واحد حاصل شود. و بتوان معامله واحد های آپارتمانی را با اطمینان بالا انجام داد.

انجام تفکیک آپارتمان و  تهیه نقشه

تفکیک آپارتمان در تهران انجام میشود تا در نتیجه مساحت و متراژ دقیق هر واحد حاصل شود. این عملیات بعد از اخذ پایانکار انجام میشود. و تا با تهیه نقشه تفکیکی در نتیجه امکان اخذ سند تک برگ برای هر واحد از آپارتمان وجود داشته باشد. همچینین ممکن است احتیاج شود که نقشه تفکیک آپارتمان در تهران برای هر واحد از آپارتمان تهیه شود. در واقع ممکن است افراد قصد خرید و فروش واحد های آپارتمانی را قبل از اتمام ساخت آپارتمان داشته باشند و در نتیجه برای بالا بردن اطمینان این معامله و جلوگیری از ضرر احتمالی لازم است مساحت و متراژ دقیق هر واحد با انجام پیش تفکیک آپارتمان حاصل شود.

برای تهیه نقشه تفکیک آپارتمان لازم است به یک فرد متخصص مراجعه نمود کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی میتواند این نقشه را در تهران و دیگر شهر ها تهیه نماید. این متخصص به جهت انجام تفکیک آپارتمان از متر لیزری استفاده خواهد کرد و در نتیجه برداشت را از هر واحد به صورت مجزا انجام خواهد داد در نتیجه باتوجه به برداشت های انجام شده نقشه تفکیک آپارتمان برای هر واحد به صورت مجزا ترسیم میشود و مساحت و متراژ دقیق هر واحد مشخص میشود. در ادامه خریدار و فروشنده میتوانند انجام معامله را بدون نگرانی انجام دهند و از انجام معامله متضرر نشوند.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما