انجام تفکیک آپارتمان های تهران به منظور تعیین مساحت دقیق

انجام تفکیک آپارتمان های تهران به منظور تعیین مساحت دقیق

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تفکیک آپارتمان های تهران انجام می شود تا در نتیجه مساحت دقیق هر یک از واحد های آپارتمانی حاصل شود. یکی از مواقعی که لازم است این عملیات انجام شود. زمانی است که افراد قصد خرید و فروش واحد های آپارتمانی را داشته باشند. در نتیجه برای اینکه بتوان با اطمینان بالا این معامله را انجام داد و از انجام آن متضرر نشد. لازم است انجام تفکیک آپارتمان های تهران به منظور تعیین مساحت دقیق انجام شود. برای انجام تفکیک آپارتمان می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

انجام پیش تفکیک آپارتمان

معاملات واحد های آپارتمانی ممکن است قبل از پایان ساخت و ساز نیز انجام شود در حقیقت برخی از فروشندگان ادامه پروسه ساخت و ساز اقدام به  پیش فروش چندین واحد آپارتمانی می کنند و همچنین خریدار با خرید واحد های آپارتمان قبل از اتمام ساخت سود خواهد کرد.

اما این معامله کمی و کاستی هایی دارد که این معامله را ناقص می کند و همین امر باعث می شود احتمال ضرر برای خریداران و فروشندگان به یک نسبت وجود داشته باشد در واقع از آنجایی که ساخت و ساز به اتمام نرسیده است پس مساحت دقیق و واقعی واحد آپارتمانی بر آورد نشده است زیرا مساحت واقعی واحد های آپارتمانی بعد از صدور پایانکار با تفکیک آپارتمان بر آورد می شوند.

برای انجام پیش تفکیک آپارتمان لازم است به یک فرد متخصص و با تجربه همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به جهت انجام پیش تفکیک آپارتمان ابتدا متر کشی را از واحد های آپارتمانی انجام می شود و در ادامه ترسیم نقشه پیش تفکیک آپارتمان انجام می شود و در ادامه مساحت و متراژ دقیق هر واحد معلوم می شود. انجام معامله با اطمینان بالا ممکن خواهد بود و طرفین معامله از انجام معامله متضرر نخواهند شد.

انجام پیش تفکیک آپارتمان

انجام پیش تفکیک آپارتمان

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما