قیمت تفکیک آپارتمان برای هر واحد به صورت جداگانه

قیمت تفکیک آپارتمان برای هر واحد به صورت جداگانه

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در صورتی که افراد قصد خرید و فروش واحد های آپارتمانی را قبل از اتمام ساخت آپارتمان داشته باشند لازم است پیش تفکیک آپارتمان انجام شود. برای انجام تفکیک آپارتمان برای هر واحد لازم است به یک فرد متخصص مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است. که به خوبی از عهده انجام این عملیات بر می آید. و میتواند مساحت دقیق هر واحد را به صورت جداگانه به دست آورد.

تفکیک آپارتمان کارشناس رسمی دادگستری

به طور کلی برای اخذ سند تک برگ از اداره ثبت اسناد برای هر یک از واحد های نوساز پس از پایان ساخت و ساز آپارتمان می بایست تفکیک انجام شود. بعد از ساخت آپارتمان می بایست با انجام تفکیک اسناد قبلی باطل شود و سند جدید برای هر یک از واحد ها صادر گردد. همچنین در صورتی که افراد قصد پیش خرید و پیش فروش هر واحد از آپارتمان را داشته باشند. در نتیجه برای بالابردن اطمینان معامله و جلوگیری از ضرر احتمالی لازم است پیش تفکیک آپارتمان انجام شود. تا مساحت دقیق هر واحد به صورت جداگانه حاصل شود.

به جهت انجام تفکیک آپارتمان برای هر واحد به صورت جداگانه یا همان پیش تفکیک آپارتمان میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به جهت انجام پیش تفکیک آپارتمان ابتدا برداشت و سپس ترسیم نقشه پیش تفکیک آپارتمان را انجام خواهد داد.

برای انجام پیش تفکیک آپارتمان برای هر واحد به صورت جداگانه با استفاده از متر لیزری برداشت از واحد های آپارتمانی انجام میشود. در ادامه بعد از برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه پیش تفکیک آپارتمان انجام میشود. و نقشه تهیه شده مهر و امضا شده معتبر میشود. و قابل ارائه به طرفین معامله خواهد بود. در واقع بعد از انجام پیش تفکیک آپارتمان در نتیجه مساحت دقیق هر واحد به صورت جداگانه حاصل میشود. و طرفین معامله میتوانند با اطمینان بالا معامله واحد های آپارتمانی را انجام داده و از انجام معامله متضرر نشوند.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما