سفارش نقشه utm برای زمین کشاورزی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

به جهت اخذ سند تک برگ برای اراضی لازم است نقشه یو تی ام ملک تهیه شود. سفارش نقشه utm برای زمین کشاورزی با مراجعه به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی ممکن می باشد. این متخصص به جهت تهیه نقشه utm زمین کشاورزی ابتدا جانمایی پلاک ثبتی را انجام خواهد داد. و در ادامه نقشه یو تی ام را تهیه خواهد کرد.

سفارش نقشه یو تی ام برای اراضی زراعی

اخذ سند تک برگ برای اداره ثبت اسناد با ارائه مدارکی از جمله نقشه یو تی ام انجام می شود. سفارش نقشه utm برای زمین کشاورزی با مراجعه به یک فرد دارای صلاحیت ممکن می باشد. فردی همانند کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می تواند. این نقشه را با دقت بالا تهیه نماید.

به جهت تهیه نقشه utm برای زمین کشاورزی لازم است. حدود اربعه اراضی مشخص باشد اما از آنجایی که زمین کشاورزی می باشد. و اراضی کشاورزی وسعت بالایی دارند. در نتیجه به جهت مشخص نمودن حدود اربعه اراضی لازم است اقداماتی انجام شود. در واقع لازم است جانمایی پلاک ثبتی انجام شود. برای انجام عملیات جانمایی پلاک ثبتی ابتدا اسناد و مدارک قدیمی ملک گرد آوری می شود. و مورد بررسی قرار می گیرد.

در ادامه نقشه ثبتی ملک از بانک اطلاعات ثبتی استخراج می شود. و با جانمایی آن بر روی زمین حدود ثبتی اراضی معلوم می شود. در ادامه نقشه یو تی ام ملک تهیه می شود. و برای تهیه این نقشه از تجهیزات دقیقی استفاده می شود. برای تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده می شود و مختصات یو تی ام کنج ها برداشت می شود در ادامه با اتمام برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود و نقشه تهیه شده چاپ و مهر و امضا شده قابل ارائه به اداره ثبت اسناد و مدارک خواهد بود.

سفارش نقشه یو تی ام برای اراضی زراعی

سفارش نقشه یو تی ام برای اراضی زراعی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما