نقشه برداری تفکیک آپارتمان

نقشه برداری تفکیک آپارتمان

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

انجام عملیات تفکیک آپارتمان سبب می شود. که مساحت و متراژ دقیق هر یک از واحد های آپارتمانی حاصل شود. این عملیات به جهت پیش خرید و پیش فروش واحد های آپارتمانی نیز انجام می شود. تا با اطمینان بالا انجام معامله ممکن باشد.

برای انجام پیش تفکیک آپارتمان می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به جهت انجام این عملیات ابتدا متر کشی واحد های آپارتمانی را انجام خواهد داد.

تهیه نقشه پیش تفکیک آپارتمان

پیش از اینکه ساخت و ساز آپارتمان اتمام یابد معمولا چندین واحد از آن ممکن است معامله شود. به معامله املاکی که پیش از تکمیل ساخت و ساز و قبل از اینکه قابل سکونت شود. به فروش گذاشته می شوند. معامله پیش فروش می گویند. و به ملکی که قبل از تکمیل شدن فردی خریداری می کند پیش خرید می گویند.

تنها زمانی انجام پیش خرید با اطمینان بالا قابل انجام است و بدون ضرر و زیان معامله واحد های آپارتمانی انجام می شود. که مساحت و متراژ دقیق واحد های اپارتمانی معلوم باشد و معامله با توجه به آن انجام شود. در صورتی که می خواهید از معامله پیش فروش و پیش خرید واحد های آپارتمانی ضرری نبینید و معامله ای با اطمینان بالا داشته باشید بایستی مساحت دقیق و واقعی واحد های آپارتمانی با انجام پیش تفکیک آپارتمان به دست آید. انجام پیش تفکیک آپارتمان را می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی سپرد.

این کارشناس با تجهیزات و روش های دقیقی می تواند نقشه پیش تفکیک را تهیه نماید. در نهایت مساحت دقیق واحد آپارتمانی به دست می آید و معامله با اطمینان بالا قابل انجام خواهد بود. برای تهیه نقشه پیش تفکیک آپارتمان برداشت و متر کشی از واحد های اپارتمانی انجام می شود و در ادامه ترسیم نقشه پیش تفکیک آپارتمان انجام می شود و مساحت و متراژ دقیق هر واحد حاصل می شود در ادامه امکان انجام معامله با اطمینان بالا وجود خواهد داشت.

تهیه نقشه پیش تفکیک آپارتمان

تهیه نقشه پیش تفکیک آپارتمان

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما